bleach prg

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
bleach prg

prgame


5 posters

    Скривалището на Вайзардите!

    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 5:49 am

    Капи си помисли *сички днес мислят че има бариера май хД*/
    -Е влизай странико и ако мога те питам за какво си тук хД.
    Мурамаса Райгецу
    Мурамаса Райгецу


    Брой мнения : 27
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Мурамаса Райгецу Съб Авг 29, 2009 5:50 am

    Райгецу се спъна в 1 камък, ама се подпря на меча, изреди цялата му фамилия /на камъка/ до 9-то коляно, срита го и се обърна към Капи..
    -Ми..Имам 1 зъъъъъл демон в мен..Искам да го направя както кукла барби рофл.Бъзикам се, дошъл съм да стана корафф. xD
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 5:52 am

    -Ъммм ко ще каеш да не губим време а да започваме така че удари ме поне веднъж.
    Мурамаса Райгецу
    Мурамаса Райгецу


    Брой мнения : 27
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Мурамаса Райгецу Съб Авг 29, 2009 5:54 am

    -Хаха..Дребен, заведи ме при учителя..
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 5:55 am

    -Предполагам че аз съм учителя.
    Мурамаса Райгецу
    Мурамаса Райгецу


    Брой мнения : 27
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Мурамаса Райгецу Съб Авг 29, 2009 5:56 am

    *дебилен смях*..
    -Пич, не се е*авай, дай да върим при сенсея..-каза момчето и тръгна надолу, като очакваше тоа дребния да го последва рофл.
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 5:58 am

    Докато вървеше Капи му каза:
    -Знаеш ли какво защо не клекнеш малко?Попита го той като усвободи много Рейатсу.
    Мурамаса Райгецу
    Мурамаса Райгецу


    Брой мнения : 27
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Мурамаса Райгецу Съб Авг 29, 2009 6:00 am

    Момчето концентрира реяцу и извика:
    -Бан..КАЙ!- после се усмихна на Капи и без да е в Банкай каза:
    -Ее, няма е шегувах се xD Та, значи наистина си ти бил учителя?
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:03 am

    -Ахамз името е Капи бивш капитан от Готей 13 изритан заради Холоу способности тъпо а?Каза той като 2 мата отидоха долу и Капи показа на новия Бакудо 1 Сай и Хадоу 4 биакурай като му каза:
    -Научи тези докато се върна....Като отиде до нанякъде...

    ПП 20 реда за 2 те..
    avatar
    Reido
    Admin


    Брой мнения : 40
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Reido Съб Авг 29, 2009 6:10 am

    Рейдо влезна, като беше много внимателен зареди Вайзардите наоколо..
    Мурамаса Райгецу
    Мурамаса Райгецу


    Брой мнения : 27
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Мурамаса Райгецу Съб Авг 29, 2009 6:10 am

    Момчето се изправи срещу него и погледна ръцете му..Веднага си спомни каква беше целта му.Трябваше да завърже ръцете на противника зад гърба му, използвайки само кидо..Белокоското не го биваше много, много в практиката, но и това трябваше да се промени..Сатору затвори очи и бавно започна да се концентрира..Този път той искаше да опита нещо ново.Щеше да се опита едновременно да се концентрирва и да събира рерьоку.Знаеше, че това щеше да е нелека за него задача, но това не го спираше да опита.И така, в следващият момент Сатору вече бе затворил очи и се опитваше да концентрира рерьоку-то си към ръцете..Бавно го придвижваше нагоре, като се стараеше и да мисли само в/у това, което прави, за по-голям ефект..Ума му както обикновено бе като тенджера под налягане и му беше трудно да се фокусира.Въпреки това белокосия не се отказваше и продължаваше бавно да концентрира рерьоку-то си.Малко по малко вече мислите започваха да напускат главата на Сатору, което говореше, че се справя горе-долу за момента с двете си начинания, а все повече рерьоку отиваше към ръцете му..Духна лек вятър, който рошна косите на младежа, а тревата се плъзна по краката му..Чак сега момчето забеляза , колко е студена тревата от сутрешната роса.Студена, но приятна..Обстановката навън бе разкошна за разходка, но в момента момчето си бе задало за цел да научи кидо-то.Мина време.Сатору най-накрая се чувстваше готов и уверен в себе си.Той най-накрая бе фокусиран само в/у задачата си и умът му бе чист.Погледна хладнокръвно чучелото, сякаш вижда най-големия си враг, съсредоточи рерьоку-то, което бе насъбрал в пръста си и каза бодро заклинанието.След заклинанието последва 1 секунда тишина, а тишината бе последвана от остро казаните слова:
    -Бакудо #1, Сай!


    Първо се разтегна и клекна няколко пъти.."Дълъг беше скрола за кидо-то..Дано само го науча бързо." помисли си момчето и изпука пръстите на ръцете си..Той затвори очи, което му помагаше да се концентрира.След 1-2 минути синеокият отвори очите си и беше видимо решен да направи Хадо-то..Момчето започна бавно да събира реяцу и да го фокусира в ръката си..Малко по малко шинигамито събираше реяцу, като се стараеше да държи перфектен контрола..През това време той се опитваше да се концентрира изцяло в/у кидо-то, но това хич не беше лесно, защото в главата на хлапето се въртяха сума-ти мисли, които достатъчно го разконцентрирваха..Не стига, че не бе много добър в контрола, ами и допълнителното разконцентрирване правеха тренировката на момчето много по-трудна..Сатору имаше нужда от помощ, за да си организира мислите, но той бе от типа хора, който до последно ще се опитват да решат проблемите си сами преди да споделят с някой..Или кратко казано - инат.Не след дълго момъка отново се разсея с някви мисли отностно Руконгай и загуби контрола си върху душевната енергия..Сатору се издразни от факта, че не може да се концентрира достатъчно, за да направи магията..Отново фокусира реяцу в пръста си, но този път задържа контрола по-дълго.Отново някакви мисли, този път за Готей 13 нахлуха в съзнанието му и се опитаха да го разсеят, но момчето този път бе решено да се концентрира изцяло над кидото и успя да задържи контрола..Когато се почувства готово момчето извика:
    -Хадо #4 Бякурай!-и освободи цялата енергия в пръста си наведнъж, стараейки се да я поддържа тънка и заострена..


    После си надигна главата и видя новодошлия..
    -Къв си ти, що си тука, кога ш'си хойш?-бяха първите думи излезли от устата на Райгецу.
    avatar
    Reido
    Admin


    Брой мнения : 40
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Reido Съб Авг 29, 2009 6:14 am

    Рейдо погледна към Райгецу и каза :
    - Длъжен ли съм да отговарям на безполезна форма на живот ?
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:15 am

    Изведнъж една ръка хвана рамото на Рейдо като се чу:
    -Йо теб не съм те виждал от сумати време.
    avatar
    Reido
    Admin


    Брой мнения : 40
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Reido Съб Авг 29, 2009 6:16 am

    Той се обърна и каза :
    - Здравей Капитан Капи ( Рофл ).. Време е да обсъдим съюз между Шинигами и Вайзард..
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:18 am

    -Да обсъждаме Саюз със вас?После добави:
    -Та вие ме изритахне от Готей 13 защото имам ``Холоу`` способности...
    avatar
    Reido
    Admin


    Брой мнения : 40
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Reido Съб Авг 29, 2009 6:20 am

    Той го погледна и каза :
    - ЩЕ трябва да ви се извиня за това.. НЕзнам дали знаете, но капитан Айзен предаде Шинигами и все още контролираше правителството ни и зареди него бяхте изритан..
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:22 am

    -Е няма какво да говорим по този въпрос...Сега относно саюзът...Каза момчето като си миселше *Отново Айзен ме прееба явно ме в видял като заплаха на плановете му пича никога не ме изненадва...*
    avatar
    Reido
    Admin


    Брой мнения : 40
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Reido Съб Авг 29, 2009 6:25 am

    - E съгласен ли сте капитане ?
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:26 am

    -Принципно трябва да говориш с Шинджи за това но той е болен тъй че да приема се...Каза Той като добави:
    -Сега ако обичате имам да тренирам ученик...
    avatar
    Reido
    Admin


    Брой мнения : 40
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Reido Съб Авг 29, 2009 6:30 am

    - Разбирам.. Е приятен ден..
    Каза той и изчезна.
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:31 am

    -Какъв Доудж...Каза Капи като извика на младият падуан:
    -Браво ти успя вече си усвойл Хадо 4 и Бакудо 1 гордея се с тебе хД.
    Мурамаса Райгецу
    Мурамаса Райгецу


    Брой мнения : 27
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Мурамаса Райгецу Съб Авг 29, 2009 6:32 am

    Райгецу го напсува наум и погледна Капи:
    -Е, готоф ли съм?
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:35 am

    Сега искам да се концентрираш и да научиш името на своя меч.Каза той като добави:
    -Това се нарича Шикай...
    Мурамаса Райгецу
    Мурамаса Райгецу


    Брой мнения : 27
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Мурамаса Райгецу Съб Авг 29, 2009 6:43 am

    Самото занпакуто бе втора душа на всяко от тях, така че бе наложително да си имаше такова, за да можеш да се анречеш "Постигнал минимума за шинигами". И точно към това се стремеше в момента Райгецу - отиваше, за да си вземе меча и да потренира малко с него, защото после го чакаха тежки битки до стигането му в девета дивизия. Момчето наближи стаята, в която се медитираше и се остановяваше контакт с духа от меча - там имаше няколко шинигамита, но само едно от тях, което не носеше униформа на академията правеше впечатление. Този бе някакъв надзирател или нещо такова...Райгецу все па ксе поклони почтително към него, преди да влезе и да заеме мястото си при останалите. Момчето никога не бе медитирало ине предполагаше, че ще му се наложи някога да го прави, само че разбра, че явно щеше да му се налага по-често и по-често. Разговорите с духа щяха да му помогнат да се справи, да не бъде сам в света, обграден от толкоwа много нехаещи непознати и малцина приятели - като Мурасаки Мамеха, момичето, с което се запозна предния ден. Академиста седна на змеята и започна да си мисли за различни неща, скръствайки краката си както бяха направили останалите. Много интересно и определено нещо непознато за младежът - за това той погледна кой как е застанал и си избра собствена поза - седнал по турски с ръце положени на коленете и разтворени нагоре длани, Чувстваше се много удобно така, защото си бе заслужил почивката след изморителната тренировка, а тази поза някак си му бе удобна за ръцете му, които не изтръпваха по този начин. Щеше да му е по-добре да са скръстени, но така щчха да се уморят, а от това просто нямаше никакъв смисъл. Така че, шинигамито зае подходящата позиция и затвори очите си, отдавайки се на пълния мрак, който обгърна всичко около него. Тишината допринасяше за невероятното настроение, което се създавае в душата му - състояние на изключителен покой, ненарушаван от никакви странични фактори, които само да дразнят момчето и да му пречат да се концентрира добре. Идеално за случая. Първоначално нищо не се получи - около две минути в съзнанието на момчето нямаше нищо друго освен...нищо. Празнота, пустота, самота и тъмнина се преплитаха и образуваха едно голямо нищо. Но после нещо се промени - Райгецу започна да си мисли за занпакуто-то - и в миг съзнанието му бе огряно от някаква мисъл, който той въщност не можеше да контролира. Ярка светлина заслепи младежа и черното се смени с бяло...Миг по-късно, момчето се намираше на едно вълшебно място, за което даже не си беше мечтал в най-смелите си желания. Всичко бе толквоа прекрасно! Точно пред него имаше мостче, отстрани на което се простираше необятна черешова гора. От лявата страна пък имаше малко езерце, оградено от няколко малки постройки - къщички, които обаче изглеждаха запустели оттук. Надясно, зад къщите се издигаше един хълм, ан върха на който се виждаше ясно някакъв малък храм, върхът на чийто покрив докостваше с "антената" си полумесец. Цялата луна се виждаше, но само част от нея светеше - уникална гледка, от която Райгецу забрави ума и дума. В същото време, от другата страна също имаше хълмове, покрити със сакура, а между двете редици - точно по средата - се издигаше висока пирамида, от която излизаше лилав лъч, стигащ до небето. Всичко наоколо бе съссъщия този цвят - небето, дърветата, къщите, самата пирамида и дори Луната. Вълшебна, приказна гледка. Вече минута стоеше академиста без да мърда, защото бе удивен и шокиран от невероятната красота, която се разкри пред него. После просто тръгна по моста, влачейки се за да стигне малко по-напред и да разгледа всичко по-отблизо. Н остигайки до средата на мостчето, младежът погледна наляво и забеляза подробно красивата гочика от розови дървета. Не можа да устои и веднага влезе там, прескачайки каракапета на моста. Закрачи бавно по пътека, направена сякаш преди да се построи моста, но поглеждайки малко по-напред видя, че пътят свършва. Както бе отъпкана пръстта, така изведнъж преминаваше в нормална почва. Това много очуди академиста, който веднага се втурна, за да разгледа, но поглеждайки надолу, не след ълго, получи изненадващ удар по главата. Хвана се за темето и ряско се обърна.
    -Itaaaaai!! - извика той, поглеждайки, само за да види, че зад него няма никой. Нима си бе въобразил всичко това? Не, не бе възможно - пипна пак главата си и имаше цицина там. Заоглежда се, н ослед като не можа д авиди нищо, отново насочи вниманието си към пътечката. уви, поглеждайки надолу получи сма оедна секунда преди да последва втори удар...на същоот място. Този път обаче младежът бе достатъчно бърз и видя зад себе си най-прекрасното създание, което някога бе виждал - неописуемо красива млада жена, облечена цялата в лилаво, която държеше едната си ръка на кръста.
    -Опс, май ме хвана... - изкикоти се тя с ръка пред устата. Но въпреки това, жената не успя да скрие зашеметяващата си бяла усмивка - най-невероятната, която Райгецу бе виждал някога.
    -К...коя си ти? - попита в пълно недоумление и шок той.
    -Ама как така- нацупи се жената и скръсти ръце - не е ли очевидно. Ти знаеш ли къде изобщо се намираш, момче?
    -Да. В Рая, а ти си моя ангел, нали така? - реши да приложи един от триковете си той, изкушен от красотата на девойакта.
    -Да, да, добър опи~ит - прозина се тя и го погледна малко по-строго. -Може би щеше да мине...при някоя лека женица.
    -Eeto... Аз такова... - започна да се оправдава, сякаш бе виновен академиста.
    -Шшшт! - каза му тя и допря пръст до устните му. Той почувства нежните й студени пръсти, които така деликатно пипнаха кожата му. Изживяването бе невероятно. -Попитах серизоно, знаеш ли къде си и коя съм аз? - повтори с мек тон в гласа, който в същото време бе и някак строг.
    -Да. - отговори утвърдително Райгецу. -Ти, ти трябва да си...е, всъщност коя си ти?
    -Ба~aка! - скастри го тя с поредния удар по главата, като този път Райгецу забеляза с какво е ударен. В другата си ръка, която не се виждаше до сега, жената държеше пистолет, с чието метално дуло удари за трети път академиста. -Аз съм духът от твоето занпакуто, толкова ли беше трудно да се сетиш. - каза с мелодичния си глас тя и накара Райгецу да се усмихне.
    -Хубава си. Даже си много красива. Надявам се, да се докажа достоен, за да използвам силите ти занапред.
    -Струваш ми се малко глупав... - изказа се директно тя, нацупвайки се отново. -Или просто се държиш много разхайтено. Хм...Ще оправиме това ти поведение! - възкикна накрая и се усмихна, променяйки тона си на доста по-строг и сериозен. -Струва ми се, че си тук, за да ти дам силата си, а? Първо искам да ми отговориш на една гатанка: Напълно кръглото е рядко. На вид красиво, даже сладко. Често обаче наричат го ново, макар да е старо като Йехова. Е-е?
    -Ъм, ябълков пай, престоял в шкафа цял месец? - предположи момчето.
    -Ба~ака! - ядоса се и пак се намръчи жената и го удари оче веднъж по главата. -Ти май наистина не си сред най-...
    -Луната, лейди. И да знаете, това боли! - възрази момчето, разтривайки главата си.
    -О-о? Нима...Разбирам - каза облекчено тя, въздъхвайки, а усмивка се изписа на лицето й. Сега изглеждаше още по-красива. -Момче, трябва да знаеш, че силите ми изискват много отговорност. И също така, държа много да ми обръщаш внимание. Грижи се за мен, сякаш се грижиш за себе си. Нека се слеем и обединим силите си, щом такова е желанието ти!
    -А какво е вашето име, лейди? - запита момчето веднага след това.
    -Хм, всичко с времето си. - отговори жената и се усмихна за последен път, преди да изчезне просто ей така, а заедно с нея и целия обкръжаващ свят. Райгецу отвори очи и се намираше в стаята за медитации, а на дланите му бе поставена великолепна катана с лилава дръжка и черна ножница. Kрасива бе точно толкова, колкото и духовната форма, а дори бе в цветови тон с всичко в съзнанието на момчето от видението му.Но в последния момент в главата му отекна името "Масайоши"
    Cappie
    Cappie
    Admin


    Брой мнения : 34
    Join date : 28.08.2009

    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Cappie Съб Авг 29, 2009 6:45 am

    Ии той успя!Капи му каза:
    -Браво на теб имаш ли енелгия за още тренировки?

    Sponsored content


    Скривалището на Вайзардите! - Page 2 Empty Re: Скривалището на Вайзардите!

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Съб Май 18, 2024 10:26 pm